Rulo Sac

Purpan Panel rulo sac ürünleri, uygun maliyetli ve çok yönlü kullanım olanakları sunması ile birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.

Rulo Sac Nedir ?


Rulo sac aynı zamanda "sıvı çelik" olarak da adlandırılır.

Çok elastik olması ve aşınmalara karşı dirençli olarak üretilen rulo sac farklı alanlarda, yoğun kullanıma sahip bir üründür.

Yapısının katlanabilir olmasından dolayı gayet yeterli bir portatif kullanım deneyimi sunan rulo sac, farklı farklı boyutlarda üretilmektedir.

Neden tercih edilir ?Rulo saclar, sıvı çelik gibi hammaddelerden üretildiği için darbelere ve ezilmelere karşı yüksek derecede dayanıklıdırlar.

Üstelik sıcaklıklara, hava olaylarına ve basınca karşı gayet dayanıklı olan bu ürünler çoğu firmanın vazgeçilmezi haline gelmiştir.
Rulo saclar uygun maliyetli çözümler sunar. Bu yüzden de fiyat hassasiyeti olan firmalar tarafından yoğun ilgi görmektedir.
Aynı zamanda iş ihtiyaçları kapsamında da yüksek derecede verimlilik sağlar.


Purpan Panel herkese hitap etmesi açısından birçok farklı model bulundurmakla beraber a2 kalite ürünler de bulundurur ve boyalı rulo sac satışı da yapmaktadır.


Nerelerde Kullanılır ?İnşaat Sektöründe genellikle sandviç panel ve kompozit panel üretiminde,

Dış cephe, çatı kaplanması, metal kiremit üretiminde, metalden yapılan bina giriş, garaj kapıları ve panjur üretiminde kullanılmaktadır.
Purpan Panel, 20 yılı aşkın bir süredir sektöründe en çok tercih edilen firmalardan olmasından dolayı hizmet ve mal kalitesi açısından büyük değerler kazanmış ve birçok referans sahibi olmayı başarmıştır.
Bu yüzden eğer rulo sac satın almak veya ayrıntılarıyla bilgi sahibi olmak isterseniz

bize ulaşabilirsiniz.
Whatsapp Canlı Destek