Yüksek kalite işçiliğiyle sınıfının öncü lideri

Purpan Panel


20 YILLIK SEKTÖREL BİLGİ VE TECRÜBEBiz kimiz, neler yaparız ?
Purpan Panel, uzun yılların getirdiği sektörel tecrübe ve güven ile Kocaeli'nde hizmet vermektedir. Tekkat Panel, Sandviç Panel, Rulo Sac, Trapez Sac, Soğuk Depo Paneli, Prefabrik, Konteyner ve İkinci Kalite Sandviç Panel ürünlerinde müşterilerine satış yaparak, hızlı ve güvenli alışverişin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

 
hakkimizda-cercevesiz-nothoverhakkimizda-cercevesiz
 

Ürün gamında her zaman için hali hazırda 500 tonun üzerinde boyalı trapez ve rulo saç, yaklaşık 15 bin m2 sandviç panel bulundurmaktayız. Şirketimizde müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutulduğu ve müşterilerimizin siparişlerine gösterdiğimiz özen ve ilgi her zaman en önde gelen sorumluluklarımızdandır.


Neden bizi seçmelisiniz ?

Hız

Purpan Panel , hız ve verimliliğin ortada buluştuğu bir yapı ortaya çıkarmasıyla müşterilerini bu konuda memnun etmeye odaklanmaktadır.

Memnuniyet

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını anlayarak en doğru desteği vermeyi amaçlarken, gereksinimlerinizi karşılamaya ve beklentilerinin daha üstünde hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Kalite

Kendi içimizde ve müşterilerimiz arasında karşılıklı güven ve saygının bulunduğu, tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın kendini değerli hissettiği bir ortam kurmak için çaba sarf eden bir kurum olmak en büyük amaçlarımızdandır.

Çevre Dostu

Biz Purpan Panel olarak, yaşadığımız çevre ile uyum halinde olmayı temel ilke edindik. Elimizden geldiğince çevreye duyarlı, kirlilik yaratmayan ve geri dönüştürülebilir araçları kullanıyoruz.Whatsapp Canlı Destek