Aksesuarlar

Purpan Panel aksesuarlarında, mahya çeşitleri, çatı çıkış kapakları, vida ve semer çeşitleri ve alın kaplamaları bulundurmaktadır.

Mahya Çeşitleri

Mahyalar, üstün bir yalıtıma sahip olan çatı sistemlerini sunmaktadır. Çatıya kiremit kaplatılırken yeterli yalıtım sağlanamamaktadır. Bu yüzden de tepe ve eğik mahya bölümlerinde, kiremitlerin birleşip ortaya çıkardığı kesiti kapama işlevi görecek mahyalar kullanılmalıdır.

Çatı Çıkış Kapakları

Çatı Çıkış Kapakları alternatif ışığa ihtiyaç duyulan yerlerde havadaki değişimi sağlamak ve kontrol etmek, çatıdaki işlerde çıkışı kolaylaştırmak adına ve daha güvenli bir hale getirmek için üretilmiş ve geliştirilmiş bir üründür ve aynı zamanda darbelere ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Vida ve Semer Çeşitleri

Vida altı semerleri, montaj sırasında malzemelerin zarar görmesini engeller ve vida deliğinden su sızdırma olasılığını ortadan kaldırır.

Alın Kaplamaları

Alın Kaplamaları, bütün yapıların saçak alınları, oluk alınları gibi göz önündeki kısımların görsel olarak estetik bir yapıya sahip olması ve mevcut açıklıkların gizlenmesi için kullanılmaktadır.

Aksesuarlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi almak veya satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmek için

bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Canlı Destek